Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ranking lubelskich szkół nauki jazdy

Utworzony przez Jeden z 366, 2 lutego 2009 r. o 08:36 Powrót do artykułu
~marcin~ napisał:
Chyba Efekt nie był na pierwszym miejscu w ubiegłym roku: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...LUBLIN/71120043
Nie doczytałem wszystko się zgadza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale macie kompleks EFEKTU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdawalność wzrośnie, bo jednej egzaminatorki już nie ma (ha, ha, ha)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w ubiegłym roku Efekt ciągle był w czołówce jeśli chodzi o zdawalność, poza tym jesteśmy wolni, szkół nauki jazdy jest wiele w Lublinie i okolicach nikt nie zmusza was do szkolenia się w Efekcie Pozdrawiam zazdrośników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Efekt jest jeden- 366 osob zdalo prawko, a pozostale 444 poszlo z torbami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sdsds
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Misiek- idź do "Okrąkłej" szkoły nauki jazdy, poużalajcie się współnie z Panek K...ą-jacy to wszyscy są źli i generalnie nie ma sprawiedliwości, że zdawalnośc jest extra tylko w "Okrągłej" szkole nauki jazdy. Lajf is brutal Panie Misiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prof.Miut masz Pan coś do Kulki-ja zdałam za pierwszym razem,uważam że to świetna szkoła nauki jazdy!!!!!!Co do EFEKTU to nie wiem ale moja siostra zdała dopiero za 4 razem więc chyba nie są tacy wspaniali.Pozdrawiam wszystkich kierowców:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witajcie przyszli kierowcy! Ja robiłam prawo jazdy w calkiem nowej szkole o wdziecznej nazwie ARKA. zdalam za pierwszym razem.Jazdy mialam z panem Darkiem-poklady cierpliwosci i inteligentny dowcip , świetny instruktor i człowiek.Polecam całym sercem!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moim zdaniem OSK Driver(ul.Nadbystrzycka) jest najlepszy!zdałam co prawda za drugim razem, ale to przez moja nie wyparzona buzię...Co do ośrodka to spoko, instruktorzy fajni, cierpliwi,dobrze uczą i są przy tym dowcipni!Gorąco polecam! PS.a co do zdawalnosci to sie podniesie-bo już nie ma wszystkich ulubionej egzaminatorki...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co do DRIVERA to racja ze jest najgorszy. ci instruktorzy to pomylka!! tacy dorobkiewicze ktorzy wysmiewaja KLEKSA w ktorym sami wczesniej pracowali. w DRIVERZE robia niezle przekrety- gina karty kursantow, dopisuja godziny w ktorych sie wcale nie jezdzilo wiec gdy teoretycznie powinnam miec 30 godz to mialam ich 26 bo reszte dopisali. poza tym paranoja!!!przy godzinach doksztalcajacych trzeba placic dodatkowo 15zl za 15 minut na placu!!!chyba ich pogielo! zatem dodatkowe jazdy polecam w RALLY-fajni, na poziomie instruktorzy, zero stresu no i przede wszystkim zdalam egz:))odbior prawka wkrotce:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To żeśta se chłokaki reklamę waszych osk zrobiły! I tak Efekt jest najlepszy 366 osób zdało prawko, a pozostałe 444 poszlo z torbami i.. jest się czym chwalić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lila napisał:
co do DRIVERA to racja ze jest najgorszy. ci instruktorzy to pomylka!! tacy dorobkiewicze ktorzy wysmiewaja KLEKSA w ktorym sami wczesniej pracowali. w DRIVERZE robia niezle przekrety- gina karty kursantow, dopisuja godziny w ktorych sie wcale nie jezdzilo wiec gdy teoretycznie powinnam miec 30 godz to mialam ich 26 bo reszte dopisali. poza tym paranoja!!!przy godzinach doksztalcajacych trzeba placic dodatkowo 15zl za 15 minut na placu!!!chyba ich pogielo! zatem dodatkowe jazdy polecam w RALLY-fajni, na poziomie instruktorzy, zero stresu no i przede wszystkim zdalam egz:))odbior prawka wkrotce:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sluchajcie to jest juz "SZCZYT SZCZYTOW" poszlam na nadbystrzycka zapisac sie na kurs do Kleksa a weszlam do osk Driver ktory miesci sie obok Kleksa . Na poczatku nie zgadzala mi sie cena kursu ale powiedzieli mi ze skonczyla sie juz promocja wiec zapisalalm sie po tej cenie jak mi powiedzieli poszlam do domu sprawdzilam na stronie i kurs byl nadal w promocyjnej cenie .Zadzwonilam wiec do Kleksa i bardzo mila pani poiwiedziala mi ze cena jest taka jak mi sie wydawalo powiedziala zebym zobaczyla na pokwitowaniu czy aby na pewno do nas sie zapisalam , poczym okazalo sie ze mam na pieczatce osk Driver . Ponownie poszlam tam i okazalo sie ze niechca mi oddac pieniedzy za kurs i niestety musze u nich kontynuowac (((((( Uwazajcie na nich sa to oszusci podajacy sie za innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EFEKT A RACZEJ DEFEKT TO BEZNADZIEJNA SZKOŁA!!!! ODRADZAM WSZYSTKIM PLANUJĄCYM ZROBIENIE PRAWKA, NIE WIEM SKĄD WZIĘLI TEN RANKING, CHYBA Z D***, INSTRUKTORZY CHAMSCY, OPRYSKLIWI I OLEWAJĄCY, KURS W DEFEKCIE TO JAKAŚ PARODIA, ZERO NAUKI PARKOWANIA, JAZDY NA WZNIESIENIU, NA PLACU MANEWROWYM POGADUSZKI Z INNYMI INSTRUKTORAMI, PRZY TYM TRAKTOWANIE KURSANTÓW JAK INTRUZÓW, KTÓRZY NIE WIADOMO CZEGO CHCĄ, JAK PŁACĘ TO WYMAGAM PROFESJONALNEGO, RZETELNEGO INSTRUKTORA, A NIE CHAMSKIEGO FRUSTRATA. NA SZCZĘŚCIE DODATKOWE JAZDY DOKUPIŁEM W INNYM OŚRODKU I JEST OK, SZCZERZE ODRADZAM EFEKT!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia napisał:
Ale macie kompleks EFEKTU.
CO TY BREDZISZ???, EFEKT A RACZEJ DEFEKT TO DZIADOWSKA PARODIA SZKOŁY, GENERALNIE BARDZO CHAMSKIE PODEJŚCIE DO KURSANTÓW, JEŚLI CHODZI O SAM KURS TO JAKAŚ KPINA: ZERO NAUKI JAZDY NA WZNIESIENIU, ZERO NAUKI PARKOWANIA, NA PLACU MANEWROWYM POGADUSZKI Z INNYMI INSTRUKTORAMI, ZŁOŚLIWE I OPRYSKLIWE TRAKTOWANIE KURSANTÓW, BRAK WSPÓŁPRACY Z KURSANTEM, JAK PŁACĘ TO WYMAGAM CIERPLIWEGO, PROFESJONALNEGO PODEJŚCIA A NIE TRAKTOWANIA RODEM Z PRL, DOKUPIŁEM JAZDY W INNEJ SZKOLE I JESTEM ZADOWOLONY, ODRADZAM EFEKT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lila napisał:
co do DRIVERA to racja ze jest najgorszy. ci instruktorzy to pomylka!! tacy dorobkiewicze ktorzy wysmiewaja KLEKSA w ktorym sami wczesniej pracowali. w DRIVERZE robia niezle przekrety- gina karty kursantow, dopisuja godziny w ktorych sie wcale nie jezdzilo wiec gdy teoretycznie powinnam miec 30 godz to mialam ich 26 bo reszte dopisali. poza tym paranoja!!!przy godzinach doksztalcajacych trzeba placic dodatkowo 15zl za 15 minut na placu!!!chyba ich pogielo! zatem dodatkowe jazdy polecam w RALLY-fajni, na poziomie instruktorzy, zero stresu no i przede wszystkim zdalam egz:))odbior prawka wkrotce:)
NAPISZCIE CO SADZICIE O KLEKSIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
NAPISZCIE CO SADZICIE O KLEKSIE
Tylko Kleks !!! niema lepszej nauki jazdy dopiero tam mnie nauczyli naprawde jezdzic , robilem kurs gdzie idziej nazwy niebede podawac ,ale jazdy moje wygladaly w taki sposob ze gosc tylko mi mowil w prawo w lewo i opowiadal seriale ktore obejrzal ostatio:) porazka poprostu takze z wlasnego doswiadczeia polecam Kleksa bo dopiero tam nauczylem sie narawde jezdzic super atmosfera swietni instruktorzy i przystepna cena ,jeden samochod mieli niebardzo ale dobrze trafilem bo jezdzilem yarisem a mowili ze niebawem same toyotki beda miec ,po kilku godzinach dodatkowych u nich wreszcie zdalem .Pomimo ze zmarnowalem 30 h gdzies indziej a tu wziolem 5 (z instruktorem Robertem) to i tak wiecej i skuteczniej sie nauczylem wiec polecam Kleksa a nie tamto badziewie,NAPRAWDE POTRAFIA NAUCZYC!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja robiłem kurs na kategorie A i B w tamtym roku na Mełgiewskiej w rozpędzie. Instruktor był bardzo cierpliwy i wymagający - dzięki temu zdałem za pierwszym razem. Tyle w tym temacie. Powodzenia wszystkim na egzaminie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś robił w ostatnim czasie prawko w PROMEXIE na mickiewicza?? Jak szkolą? Jacy sa instruktorzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...